Почитувани, до 1ви октомври нема да вршиме достава.
FRUITBOX
Здрава храна, Вегетаријанска, Протеинска храна, Кафе
5.00 / 77 0
Време за достава: 30-60 минути
Среда: 09:00 - 21:30
Мин. нарачка: 300 ден. + достава
Плаќање: Онлајн

ЕНЕРГЕТСКИ БОМБИЦИ

SMOOTHIES

PROTEIN SHAKES

MILKSHAKES

FRESH JUICE

COLD PRESSED

COFFEE/ICED TEA

КАФЕ

КАФЕ СО ВКУСОВИ

HEALTHY TREATS

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори