IRISH PUB FIVE
Македонска, Интернационална
5.00 / 959 0
Доставата ја врши ресторанот
Недела: 10:00 - 22:30
Мин. нарачка: 300 ден. + достава
Плаќање: во готово
ВНИМАНИЕ Овој ресторан не испорачува во: Стар Град, Карпош, Видобишта, Далјан, Биљанини Извори, Радојца Новичиќ, Воска, Кошишта, Охридати, Лескајца, Железничка, Косел, Велгошти, Долно коњско, Лагадин, Елшани, Пештани, Градиште, Рача, Свети Стефан, Лескоец

ЧОРБИ

ДОРУЧЕК

САЛАТИ

СЕНДВИЧИ

ТОСТОВИ

ХОТ ДОГ

БУРГЕРИ

ПРЕДЈАДЕЊА МЕЗИЊА

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА

ДЕСЕРТИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори